JEDNODNEVNI TEČAJ ŠMINKANJA info@pravaskica.hr

Jednodnevni tečaj šminkanja za osobne potrebe

JEDNODNEVNI TEČAJ šminkanja za osobne potrebe namijenjen je ženama, djevojkama i muškarcima koje žele naučiti tehnike šminkanja za vlastite potrebe dnevnog, poslovnog i večernjeg makeup look-a, a nemaju vremena za višednevne tečajeve šminkanja. Jednodnevni tečaj šminkanja traje 3 sata, a obuhvaća osnove apliciranja makeupa za vlastite potrebe dnevnog, poslovnog i večernjeg makeup-a sa naglaskom na individualizirani pristup u traženju boja, tonova i podtonova, načinu šminkanja prema svome obliku lica te adekvatno čišćenje i njegu lica. Praktični dio podrazumijeva profesionalnu demonstraciju određenog makeup look-a kojeg predavač pokazuje na klijentu, modelu ili "practice head" glavi za vježbanje nakon čega taj isti look polaznici reproduciraju na sebi. Svaki rad kreiran na tečaju profesionalno se fotografira u studijskim uvjetima, a fotografije polaznici dobivaju po završetku edukacije u elektroničkom obliku. Sav materijal potreban za rad osigurava Škola šminkanja Sellier. U praktičnom dijelu edukacije koristimo se isključivo kozmetikom, kistovima i dodacima dvaju američkih brendova profesionalne kozmetike iz New York-a, Mehron Makeup i Graftobian Makeup. Na tečaj možete svakako donijeti i vlastitu šminku ukoliko želite naučiti raditi upravo sa njom. Nakon tečaja svaki polaznik dobiva diplomu / uvjerenje o završenom JEDNODNEVNOM tečaju šminkanja za osobne potrebe u Školi šminkanja Sellier. Škola šminkanja Sellier njeguje individualni pristup edukacije prema svakom polazniku što osiguravaju manje grupe od 2 do 4 polaznika.

Jednodnevni tečajevi šminkanja održavaju se u trajanju od 3 sata u prostoru Škole šminkanja Sellier, uz minimalno 2 polaznika, a termine održavanja možete pratiti na našim web i Facebook stranicama. Ukoliko želite da dođemo u Vaš prostor održati Jednodnevni tečaj šminkanja za osobne potrebe, cijena se uvećava za 50%.

Sa jednodnevnog tečaja šminkanja

Teme koje obrađujemo:

Cijene jednodnevnih tečajeva šminkanja:

Datumi sljedećih edukacija:

Facebook