Site Logotype

Jednodnevni tečaj šminkanja

Jednodnevni tečaj šminkanja namijenjen je ženama i muškarcima koji žele naučiti tehnike šminkanja za vlastite potrebe. Od pripreme lica do dnevnog, poslovnog i večernjeg makeup-a.

Kako bismo Vam olakšali svakodnevnu beauty rutinu, nudimo Vam jednodnevni tečaj od 6 sati za vlastite potrebe šminkanja. Tečaj je kreiran na način da naučimo kako pripremiti lice prije šminkanja, kako kvalitetno odraditi korektivni dio, te kompletni make up look za dan, posao i večernji izlazak. U jednodnevnom tečaju uz individualizirani pristup, naučit ćemo Vas tehnike šminkanja te odgovoriti na sva vaša pitanja. Ako posjedujete proizvode za koje niste sigurni kako ih koristiti ili prilagoditi vašem licu, naši edukatori su ovdje da vas upute i pomognu vam naći rješenje. Edukacija podrazumijeva profesionalnu demonstraciju određenog makeup look-a, korak po korak, a koji zatim polaznici reproduciraju na sebi. Sav materijal potreban za rad osigurava Škola šminkanja Sellier. U praktičnom dijelu koristimo profesionalnu kozmetiku, kistove i dodatke američkog brenda Mehron Makeup (NY), te mnoge druge trendi brendove. Na tečaj možete svakako donijeti i vlastitu šminku ukoliko želite naučiti raditi upravo sa njom, te ako imate dodatna pitanja oko apliciranja određenih proizvoda. Nakon tečaja svaki polaznik dobiva diplomu o završenom jednodnevnom tečaju za osobne potrebe u Školi šminkanja Sellier.

  • Jednodnevni tečaj šminkanja namijenjen je svim ženama i muškarcima koji žele stvoriti beauty rutinu te naučiti nove tehnike apliciranja šminke.
  • Tečaj traje 6 sati, a naši polaznici obrađuju upoznavanje s materijalom, pripremu kože, korektivan dio, dnevni, poslovni i večernji look.
  • Nakon završetka tečaja svaki polaznik dobiva diplomu o završenom jednodnevnom tečaju za osobne potrebe u Školi šminkanja Sellier.