Što mi znači njemačka diploma?

Škola šminkanja Sellier Edukacija , , , ,

Škola šminkanja Sellier u Hrvatskoj djeluje pod tvrtkom Sellier Art d.o.o. koja je sastavni dio njemačke tvrtke Sellier GmbH.

Svim polaznicima koji uspješno završe edukacije za vizažiste tvrtka Sellier GmbH dodjeljuje Certifikat o osposobljavanju za profesionalnog Makeup Artist-a na njemačkom i hrvatskom jeziku (opcionalno i na engleskom jeziku).

Njemački certifikat osigurava puno veću prepoznatljivost i težinu u Europskoj uniji i Europi općenito, naspram diploma izdanih od strane hrvatskih tvrtki i obrazovnih ustanova. Navedeni certifikat ima istu težinu i značenje svima koji po završetku edukacije ostaju u Hrvatskoj ili polaznicima koji žele svoju karijeru nastaviti u inozemstvu, pogotovo unutar granica Europske unije.

Ovakav njemački certifikat internacionalne prepoznatljivosti u suradnji s Mehron Makeup-om (New York) jedinstven je na našem tržistu i može se zaslužiti samo u Školi šminkanja Sellier, nakon uspješno položenog završnog ispita i završnog rada.

——————————-

Prijavi se na:
Naša adresa: Gundulićeva 26, 10000 Zagreb
Kontakt broj: 091 603 2889
Kontakt e-mail: info@skola-sminkanja.com

#wecreateprofessionals #becreative #skolasminkanja #tecajsminkanja #makeup #makeupartist #mua #dubrovnik