Škola šminkanja Sellier by Mehron info@pravaskica.hr

Naša priča...

Škola šminkanja Sellier profesionalna je ustanova koja pruža stručnu edukaciju po uzoru na prepoznatljivi "New York stil šminkanja" i to kroz tečajeve za osobne potrebe, edukacije za vizažiste, umjetničke edukacije i kreativne tematske radionice. Uz sve navedene vrste edukacije nudimo Vam i privatnu individualnu poduku. Garanciju navedenog "New York stila šminkanja" i vrste poduke osiguravaju naši partneri Mehron Makeup i Graftobian Makeup iz New Yorka koji uz neophodan profesionalni makeup asortiman osiguravaju i neprocjenjiv know-how čiji temelji sežu još od 1927. godine. Škola šminkanja Sellier jedina je škola u Hrvatskoj koja se može pohvaliti navedenom vrstom edukacije i koja isključivo koristi profesionalni makeup i performance asortiman poznatih brendova iz New Yorka. Naš cilj je pružiti polaznicima vrhunsku edukaciju sa kojom se mogu profesionalno baviti vizažizmom i maksimalno upoznati svoje osobne afinitete. Ovo je jedinstvena škola koja će Vam kroz profesionalni pristup, te zabavu, druženje i osmjeh pružiti vrhunsku edukaciju, kroz razvijanje kreativnih umjetničkih vještina kod svakog pojednica. Škola šminkanja Sellier njeguje individualni pristup edukacije i što je važnije, daje maksimalan naglasak na kreativnost i umjetnost u izražavanju kroz klasične beauty edukacija i ponajviše kroz face i body painting usavršavanja.

Sellier tim

Picture of Martina Sedlar

Martina Sedlar

Vlasnica i edukatorica

umjetnica / profesionalna / pozitivne energije / stručna / uvijek nasmijana / vedra / kreativna / poduzetna

Picture of Pavao Kantor

Pavao Kantor

Voditelj škole i glavni edukator

profesionalac / vješt / stručan / pozitivne energije / zaraznog osmijeha / vedar / iskren / komunikativan / ambiciozan

Picture of Mateja Gelemanović

Mateja Gelemanović

Vizažist edukator

profesionalac / ozbiljna / stručna / komunikativna / stroga / kreativna / pozitivna

Picture of Aida Kalisar

Aida Kalisar

Vizažist edukator

pozitivna / uvijek nasmijana / srdačna / profesionalac / ambiciozna / stručna

Picture of Goran Kovačević

Goran Kovačević

Fotograf i edukator

kreativan / pozitivan / čudan / profesionalan / osebujan / detaljan / svoj / naš / ambiciozan

Picture of Robert Sedlar

Robert Sedlar

Marketing i poduzetništvo

ozbiljan / strog / pozitivan / stručan / rijetko nasmijan / kreativan

Ukoliko biste voljeli postati dio tima ili model za šminkanje…

Edukator Vizažist

Gundulićeva 26, 10000 Zagreb
info@skola-sminkanja.com
CV, Zamolba

Molimo sve zamolbe i CV poslati na jedan od niže navedenih kontakata. Povratnu informaciju i termin za predstavljanje šaljemo nakon što pregledamo CV.

Model za šminkanje

Gundulićeva 26, 10000 Zagreb
info@skola-sminkanja.com
Zamolba

Molimo sve zamolbe poslati na jedan od niže navedenih kontakata.