Škola šminkanja Sellier info@pravaskica.hr

Naša priča...

Škola šminkanja Sellier u Hrvatskoj djeluje pod tvrtkom Sellier Art d.o.o. koja je sastavni dio Njemačke tvrtke Sellier GmbH. Kao obrazovna ustanova Škola šminkanja Sellier pruža stručnu edukaciju po uzoru na prepoznatljivi "New York stil šminkanja" i to kroz tečajeve za osobne potrebeedukacije za vizažisteumjetničke edukacije i kreativne tematske radionice. Uz sve navedene vrste edukacije nudimo Vam i privatnu individualnu podukuGaranciju navedenog "New York stila šminkanja" i vrste poduke osiguravaju naš partner Mehron Makeup iz New Yorka koji uz neophodan profesionalni makeup asortiman osiguravaju i neprocjenjiv know-how čiji temelji sežu još od 1927. godine. Škola šminkanja Sellier jedina je škola u Hrvatskoj koja se može pohvaliti navedenom vrstom edukacije i koja isključivo koristi profesionalni makeup i performance asortiman poznatih brendova iz New Yorka. Naš cilj je pružiti polaznicima vrhunsku edukaciju da se mogu profesionalno baviti vizažizmom i maksimalno upoznati svoje osobne afinitete. Ovo je jedinstvena škola koja će Vam kroz profesionalni pristup, te zabavudruženje i osmjeh pružiti vrhunsku edukaciju, kroz razvijanje kreativnih umjetničkih vještina kod svakog pojednica. Škola šminkanja Sellier njeguje individualni pristup edukacije i što je važnije, daje maksimalan naglasak na kreativnost i umjetnost u izražavanju kroz klasične beauty edukacija i ponajviše kroz face i body painting usavršavanja.

Svim polaznicima koji uspješno završe edukacije za vizažiste tvrtka Sellier GmbH dodjeljuje Certifikat o osposobljavanju za profesionalnog Makeup Artist-a na Njemačkom I Hrvatskom jeziku (opcionalno i na engleskom jeziku).

Njemačka diploma, Američki know how i naravno Hrvatska strast koja je posebno naglašena u edukaciji osiguravaju vam kvalitetan start vašeg profesionalnog djelovanja kao Vizažist / Makeup Artist.

Sellier tim

Picture of Martina Sedlar

Martina Sedlar

Vlasnica i edukatorica

umjetnica / profesionalna / pozitivne energije / stručna / uvijek nasmijana / vedra / kreativna / poduzetna

Picture of Pavao Kantor

Pavao Kantor

Voditelj škole i glavni edukator

profesionalac / vješt / stručan / pozitivne energije / zaraznog osmijeha / vedar / iskren / komunikativan / ambiciozan

Picture of Mateja Gelemanović

Mateja Gelemanović

Vizažist edukator

profesionalac / ozbiljna / stručna / komunikativna / stroga / kreativna / pozitivna

Picture of Aida Kalisar

Aida Kalisar

Vizažist edukator

pozitivna / uvijek nasmijana / srdačna / profesionalac / ambiciozna / stručna

Picture of Goran Kovačević

Goran Kovačević

Fotograf i edukator

kreativan / pozitivan / čudan / profesionalan / osebujan / detaljan / svoj / naš / ambiciozan

Picture of Robert Sedlar

Robert Sedlar

Marketing i poduzetništvo

ozbiljan / strog / pozitivan / stručan / rijetko nasmijan / kreativan

Ukoliko biste voljeli postati dio tima ili model za šminkanje…

Edukator Vizažist

Gundulićeva 26, 10000 Zagreb
info@skola-sminkanja.com
CV, Zamolba

Molimo sve zamolbe i CV poslati na jedan od niže navedenih kontakata. Povratnu informaciju i termin za predstavljanje šaljemo nakon što pregledamo CV.

Model za šminkanje

Gundulićeva 26, 10000 Zagreb
info@skola-sminkanja.com
Zamolba

Molimo sve zamolbe poslati na jedan od niže navedenih kontakata.