INDIVIDUALNA PODUKA ŠMINKANJA info@pravaskica.hr

INDIVIDUALNA profesionalna poduka

INDIVIDUALNA PODUKA namijenjena je djevojkama i ženama koje žele naučiti tehnike šminkanja / face paintinga / body paintinga za osobne potrebe, a nemaju vremena za redovne edukacije i tečajeve, ali i ženama i muškarcima koji se žele profesionalno baviti šminkanjem / face painting-om / body painting-om. Ovakav program edukacije u potpunosti je prilagodljiv željama i potrebama polaznika, kako vremenski tako i sadržajno. U praktičnom dijelu edukacije koristimo se Sellier Makeup Chartovima, te kozmetikom, kistovima i dodacima dvaju američkih brendova profesionalne kozmetike iz New York-a, Mehron Makeup i Graftobian Makeup. Svaki rad kreiran na tečaju profesionalno se fotografira u studijskim uvjetima, a fotografije polaznici dobivaju po završetku edukacije u elektroničkom obliku. Ovakav oblik poduke omogućuje potpunu posvećenost instruktora polazniku. Po završetku edukacije, svakome polazniku dodjeljuje se Diploma / Uvjerenje ili Certifikat o uspješno završenoj edukaciji, ovisno o broju sati i razini edukacije.

Individualne poduke održavaju se u prostorima Škole šminkanja Sellier, a ukoliko želite da dođemo u Vaš prostor, cijena se uvećava za 50%.

 

 

Cijene Individualne poduke:

Datumi sljedećih edukacija:

Facebook