FACE PAINTING TEČAJ BASICS info@pravaskica.hr

Face painting edukacija       BASICS

Face painting tečaj BASICS početni je tečaj osposobljavanja za Face painting Artista. Namijenjen je za žene i muškarce koji žele naučiti osnovne tehnike ovog umjetničkog izražavanja sa ciljem kreiranja jednostavnijih rješenja. Ova razina edukacije prvenstveno je osmišljena za edukaciju osoba koje rade ili žele raditi u dječjim igraonicama, vrtićima i školama. Sav materijal potreban za rad osigurava Škola šminkanja Sellier. Na edukaciji koristimo isključivo profesionalne proizvode za lice profesionalnih američkih brendova Mehron Makeup (NY) i Graftobian Makeup (NY) koji su antialergenski i neškodljivi. Svi proizvodi spomenutih brendova nisu testirani na životinjama (cruelty free)i isključivo su biljnog porijekla (vegan). Na tečaju koristimo Mehron Makeup i Graftobian Makeup specijalne linije za oslikavanje lica i tijela: Paradise Makeup AQ, Fantasy FX, B.L.A.M.E., Celebre PRO HD, Creamblend Stick Makeup, Precious Gem Powder, Metallic PowderParadise Glitter, Starblend Cake, Foundation Greasepaint, LUX Airbrush, F/X Aire, PRO Paint, Luster Cream, itd. Uz navedene linije koristimo i profesionalne dodatke poput spužvica, profesionalnih kistova, glittera, tkanina, umjetnih trepavica, ukrasa za lice, cirkona, lakova za kosu u bojama i sl. 

Predavanja se sastoje od teoretskog i praktičnog djela. Praktični dio podrazumijeva profesionalnu demonstraciju određenog face painting dizajna kojeg predavač pokazuje na modelu, nakon čega taj isti dizajn polaznici reproduciraju na svojim modelima. Svaki rad kreiran na tečaju profesionalno se fotografira u studijskim uvjetima, a fotografije polaznici dobivaju po završetku edukacije u elektroničkom obliku. Na kraju edukacije svi polaznici kreiraju završni look s ciljem provjere usvojenog znanja te razine kreativnosti. Po završetku edukacije, svakom polazniku koji je uspješno kreirao završni look, dodjeljuje se Diploma za Face painting Artist-a na Face painting tečaju BASICS kojeg Škola šminkanja Sellier dodjeljuje u suradnji s partnerom Mehron Makeup (NY). Škola šminkanja Sellier njeguje individualni pristup edukacije prema svakom polazniku što osiguravaju manje grupe od 4 do 8 polaznika.

Face painting tečaj BASICS traje ukupno 16 punih sati i održava se u KLASIČNOJ, UBRZANOJ, GOSTUJUĆOJ varijanti. Klasična varijanta: 4 tjedna (1 x tjedno) po 4 puna sata u prostorima Škole šminkanja Sellier. Ubrzana varijanta: 2 dana (za redom) po 8 punih sati u prostorima Škole šminkanja Sellier. Gostujuća varijanta: 2 dana (za redom) po 8 punih sati u predviđenom prostoru u gradu u kojem se edukacija održava. Face painting tečaj BASICS održava se uz minimalno 4 upisane osobe.

 

Teme koje obrađujemo:

Cijene Face painting tečaja BASIC:

Datumi sljedećih edukacija:

Facebook