★★★ Darujemo -20% popusta za sve prijave do 31.12. ★★★

Škola šminkanja Sellier Edukacija , , , , ,

★★★ BLAGDANSKI POPUST ★★★

Dragi budući polaznici i polaznice 🙂 povodom nadolazećih blagdana DARUJEMO vam čak 20% popusta na sve naše edukacije 🙂 naravno postoji i caka, popust vrijedi samo za prijave plaćene do 31.12.2018. godine. Podsjećamo da u Školi šminkanja Sellier edukaciju možete platiti u čak 12 rata. Velika prednost edukacije u Školi šminkanja Sellier, termini edukacija ovise o vašim željama i mogućnostima, ali sve edukacije moraju biti završene najkasnije do 01.09.2019. godine što znači da edukaciju niste obvezni polaziti sada u prosincu nego za nju možete dogovoriti termin bilo kada do 01.09.2019. godine... Postani vizažist sada ili u novoj 2019. godini sa čak 20% popusta. Sjajno, zar ne? Vidimo se u Sellieru...
-------------------------------
Prijavi se na:
Naša adresa: Gundulićeva 26, 10000 Zagreb
Kontakt broj: 091 603 2889
Kontakt e-mail: info@skola-sminkanja.com
-------------------------------
Jedinstvena prilika za povoljniju profesionalnu edukaciju za Vizažista / Makeup Artista 🙂

#wecreateprofessionals #becreative #skolasminkanjasellier #mehronmakeup